kariera

Operator i montażysta wideo

Miejsce pracy: Zamienie

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizacja i realizacja nagrań wideo.
  • Ustawianie i obsługa sprzętu nagrywającego, w tym kamer, mikrofonów i oświetlenia.
  • Realizacja nagrań zarówno w studio, jak i w plenerze.
  • Montaż materiałów wideo przy użyciu programów takich jak Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, DaVinci Resolve.
  • Edycja wideo, w tym cięcia, dodawanie przejść, korekcja kolorów, synchronizacja dźwięku oraz dodawanie efektów specjalnych.
  • Optymalizacja wideo pod kątem publikacji na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn).
  • Tworzenie i implementacja animacji oraz grafik wideo.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym w celu opracowania i realizacji koncepcji wideo.
  • Dbałość o wysoką jakość produkowanych materiałów oraz zgodność z wymaganiami klienta.
  • Zarządzanie archiwum nagranych i zmontowanych materiałów wideo.
  • Monitorowanie najnowszych trendów w produkcji wideo i mediach społecznościowych oraz proponowanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

Wymagania

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy jako operator kamery oraz montażysta wideo.
  • Zaawansowana znajomość sprzętu do nagrywania wideo, w tym różnych typów kamer (DSLR, bezlusterkowce, kamery profesjonalne), mikrofonów, oświetlenia i innych akcesoriów.
  • Biegła znajomość programów do montażu wideo, takich jak Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, DaVinci Resolve.
  • Znajomość technik montażu, w tym cięcia, przejść, korekcji kolorów, dodawania efektów dźwiękowych i wizualnych.
  • Znajomość formatów wideo i audio oraz umiejętność konwersji i kompresji plików.
  • Znajomość platform społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn i innych.
  • Doświadczenie w tworzeniu treści wideo dostosowanych do różnych formatów i wymagań platform społecznościowych.
  • Umiejętność optymalizacji wideo pod kątem publikacji w mediach społecznościowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Mile widziane

Udokumentowane portfolio zrealizowanych projektów,które obejmuje zarówno pracę z kamerą, jak i montaż wideo.

Oferujemy:

Oferujemy
  • Dowolną forma zatrudnienia i pełną nowych projektów pracę
nasze Benefity: Dbamy o Ciebie!

W naszej firmie dbamy o Twoje zadowolenie i komfort pracy. Oto, co oferujemy:

  • Darmowa Siłownia i Squash: Na terenie firmy masz bezpłatny dostęp do siłowni i kortów do squasha.
  • Parking i Prysznic: Przestronny parking dla aut i rowerów oraz komfortowe prysznice.
  • Dofinansowanie do Okularów: Zapewniamy wsparcie finansowe na zakup okularów.
  • Imprezy Okolicznościowe: Regularnie organizujemy wydarzenia integracyjne.
  • Rekomendacje Pracowników: Atrakcyjne nagrody za polecenia nowych pracowników.
  • Prywatna Opieka Medyczna i Ubezpieczenie na Życie: Dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.
  • Karta MultiSport: Dostęp do wielu obiektów sportowych.

Dołącz do nas i ciesz się tymi wyjątkowymi benefitami!

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Kariera

Proces rekrutacji

01

Zaaplikuj

jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV

02

Poczekaj na nasz znak

dostajemy CV od wielu kandydatów, a chcemy ze wszystkimi aplikacjami się zapoznać. Dlatego odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów, z którymi będziemy chcieli lepiej się poznać

03

Poznajmy się

na pierwszym spotkaniu przekonaj dział HR, że właśnie na Ciebie czekał

04

Spotkanie z przełożonym

jesteś prawie na mecie, teraz tylko pokaż swoje kompetencje zawodowe osobie, która wkrótce może stać się Twoim przełożonym

05

Ostatnia prosta

po spotkaniach wewnętrznych wybierzemy najlepszego kandydata i z pewnością damy Ci znać bez względu na wynik rekrutacji

06

Jesteś na pokładzie

czas zacząć przygodę w Action

Nasze marki i projekty